07 33 23 143

gst-mkozina@siol.net
Info

Marec 2018

Nastop tekmovalcev

(Ponedeljek)
Nastop tekmovalcev iz razredov Ane Arh, Rada Kompana in Roka Šincka
Klavirska spremljava: Damjan Brcar
Kozinova dvorana GŠ Marjana Kozine, ob 18.30 uri

Nastop učencev klavirja, violine in trobil

(Torek)
Razredni nastop učencev iz razreda Petre Slak in Antona Homana
Kl. spremljava: Petra Slak
Dvorana Marjana Kozine, ob 18. uri

Interni nastop

(Sreda)
Vabljeni v družbo naših učencev in učiteljev!
Dvorana Marjana Kozine, ob 18.30 uri

Nastop tekmovalcev violine

Nastop tekmovalcev violine iz razreda Šejle Usenik 
Kl. spremljava: Maja Schuster
Dvorana Marjana Kozine, ob 16.30 uri

Nastop učencev violine

(Torek)
Razredni nastop učencev iz razreda Valeriye Jenič 
Klavirska spremljava: Alenka Bogolin
Kozinova dvorana GŠ Marjana Kozine, ob 17. uri

Interni nastop

(Sreda)
Vabljeni v družbo naših učencev in učiteljev!
Dvorana Marjana Kozine, ob 18.30 uri

Nastop komornih skupin

(Petek)
Nastop komornih skupin iz razredov Roka Šincka in Ernesta Jazbeca
Dvorana Marjana Kozine, ob 17.30 uri

Nastop tekmovalcev violine

Nastop tekmovalcev violine 
Kl. spremljava: Damjan Brcar, Maja Schuster
Mala dvorana GŠ Marjana Kozine, ob 15.15 uri

Nastop učencev kitare

(Torek)
Nastop učencev iz razreda Jelene Vukolić
Dvorana Marjana Kozine, ob 17.30 uri

Interni nastop

(Sreda)
Vabljeni v družbo naših učencev in učiteljev!
Dvorana Marjana Kozine, ob 18.30 uri

Nastop tekmovalcev violine

Nastop tekmovalcev violine iz razreda Šejle Usenik 
Kl. spremljava: Maja Schuster
Dvorana Marjana Kozine, ob 16.30 uri

Interni nastop oddelka v Šentjerneju

(Četrtek)
Vabljeni v družbo naših učencev in učiteljev!
KC Primoža Trubarja, Šentjernej, ob 17.00 uri

Nastop učencev harmonike

(Petek)
Razredni nastop učencev iz razreda Ivanke Benković
Mala dvorana GŠ Marjana Kozine, ob 18.10 uri

Nastop učencev kitare

Razredni nastop učencev iz razreda Dušana Pavleniča
Kozinova dvorana GŠ Marjana Kozine, ob 17.00 uri

Nastop učencev flavte in klavirja

(Ponedeljek)
Nastop učencev flavte in klavirja iz razredov Jasmine Erjavec Gramec in Alenke Bogolin
Klavirska spremljava: Alenka Bogolin
Dvorana Marjana Kozine, ob 16.30 uri

Nastop učencev harmonike

(Torek)
Razredni nastop učencev iz razreda Ivanke Benković
Dvorana Marjana Kozine, ob 19. uri

Nastop učencev violončela, pihal in klavirja

Razredni nastop učencev iz razreda Ane Arh, Roka Šincka in Damjana Brcarja
Klavirska spremljava: Damjan Brcar
Dvorana Marjana Kozine, ob 17.00 uri

Interni nastop

(Sreda)
Vabljeni v družbo naših učencev in učiteljev!
Dvorana Marjana Kozine, ob 18.30 uri

Nastop učencev harmonike

(Petek)
Razredni nastop učencev iz razreda Ivanke Benković
Dvorana Marjana Kozine, ob 16.40 uri

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij

Spletni piškotki