07 33 23 143

gst-mkozina@siol.net
Info

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Dolenjske

 

Od 1. do 6. februarja 2018 je v različnih krajih Slovenije potekalo

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov

 

Tekmovali so učenci glasbenih šol  iz cele Slovenije. Učenci Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto so tekmovali v naslednjih disciplinah: VIOLINA, VIOLONČELO IN KOMORNE SKUPINE S PIHALI. 

 

Na državno tekmovanje so se uvrstili:

 

TEREZA ZUPET, violina 1b, mentorica Petra Božič, korepetitorka Tatjana Hadl

Tereza je prejela tudi Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja.

SIBILA MEŽNAR, violina 1.a, mentorica Valeriya Jenič, korepetitorka Alenka Bogolin

 

MANCA MEŠTRIČ, violončelo 1.a, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

 

KVARTET KLARINETOV: TIMOTEJ FEMC, MIHA MOLAN, LEON LAPANJE, LAN KLINAR, mentor: Rok Šincek

 

Priznanje za udeležbo na regijskem tekmovanju so prejeli:

 

OTIS HERIC ZAGRLJAČA, violina 1.b, mentor Andrej Kastrevc, korepetitorka Eva Zec

MARTA MARKELJ, violina 1.b, mentor Andrej Kastrevc, korepetitorka Eva Zec

EMA SREBRNJAK, violina 1.c, mentorica Ivana Krhin, korepetitor Damjan Brcar

PARTICIJA FEMC, violina 1.c, mentorica Šejla Usenik, korepetitorka Maja Schuster

 

 Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

                                                                                                            Ravnatelj

                                                                                                              Matija Slak

 

 

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Dolenjske

Med 1. in 6. februarjem 2017 je v Brežicah, Črnomlju, Kočevju, Krškem in Trebnjem potekalo

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Dolenjske

 

Učenci GŠ Marjana Kozine Novo mesto so dosegli 6 zlatih in 5 srebrnih priznanj:

 

BEVC MIHA, harmonika 1.a, zlato priznanje, mentorica Ivanka Benković

FRANKO ALEKS, harmonika 1.a, zlato priznanje, mentorica Katarina Štefanič Rožanec

 

DOVIĆ JURIJ, trobenta 1.a, zlato priznanje, mentor Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

MOHORKO URBAN, trobenta 1.a, srebrno priznanje, mentor Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

BURGER MARCEL, trobenta 1.b, zlato priznanje, mentor Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

SADEK VERONIKA, trobenta 1.c, srebrno priznanje, mentor Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

KASTREVC KLEMEN JAKOB, trobenta 1.c, srebrno priznanje, mentor Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

 

SLAK JERNEJ, rog 1.b, zlato priznanje, mentor Anton Homan, korepetitorka Petra Slak

 

ZAGORC LUCIJA, evfonij 1.c, zlato priznanje, mentor Miro Saje, korepetitor Damjan Brcar

 

HROVAT JAKA, pozavna 1.b, srebrno priznanje, mentor Miro Saje, korepetitor Damjan Brcar

 

KOMORNA SKUPINA Z GODALI IN KLAVIRJEM - TRIO E.M.E, 1.b, srebrno priznanje, mentorica Ivana Krhin

SREBRNJAK EMA, violina

LOTRIČ EMA, violina

GROBLER MIJA, klavir

 

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

 

                                                                                                            Ravnatelj

                                                                                                              Matija Slak

 

 

 

 

 

19. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Dolenjske

Od 2. do 5. februarja 2016 je v Črnomlju, Kočevju, Krškem, Novo mestu, Sevnici in Trebnjem potekalo

19. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Dolenjske

 

Tekmovali so učenci iz glasbenih šol: Brežice, Črnomelj, Kočevje, Krško, Novo mesto, Ribnica, Sevnica in Trebnje

Naši udeleženci so dosegli izvrstne rezultate in sicer: 12 zlatih, 7 srebrnih in 1 bronasto priznanje

 

 

AJA KONCILIJA, klavir I. a, zlato priznanje, mentorica Tatjana Hadl

NIKA ŠIMC, klavir I. a, srebrno priznanje, mentorica Marija Snežka Podpečan

EMA ERNA WEBER, klavir I. a, bronasto priznanje, mentorica Maja Schuster

KAJA PAVLOVIČ, klavir I. b, srebrno priznanje, mentorica Jožica Prus

 

ANEJ POVŠE, diatonična harmonika I. a, zlato priznanje, mentor Anton Sotošek

MATIJA RADEŽ, diatonična harmonika I. c, zlato priznanje, mentor Anton Sotošek

 

LUKA KULOVEC, klarinet I. a, zlato priznanje, mentor Borut Turk, korepetitor Maja Schuster

TIJA KREN, klarinet I. a, srebrno priznanje, mentor Borut Turk, korepetitor Maja Schuster

MATEVŽ KRŠTINC, klarinet I. b,  zlato priznanje, mentor Borut Turk, korepetitor Maja Schuster

TINA KRALJIĆ, klarinet I. b, srebrno priznanje, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

 

NEŽA ABRAM, saksofon I. a, zlato priznanje, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

BRINA KREN, saksofon I. b, zlato priznanje, mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa I. a, zlato priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

ZOJA GORŠE, oboa I. a, srebrno priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

EDITA MIKLIČ, oboa I. b, zlato priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

SARA MIHALIČ, oboa I. c, zlato priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

 

ALJAŽ NEMANIČ, petje I. b, zlato priznanje, mentorica Valerija Šoster, korepetitor Tatjana Hadl

NEŽA TURK, petje I. b, srebrno priznanje, mentorica Irene A. Yebuah Tiran, korepetitor Tatjana Hadl

KRISTINA KASTELIC, petje I. c, srebrno priznanje, mentorica Irene A. Yebuah Tiran, korepetitor Tatjana Hadl

 

Komorna skupina s trobili – evforija:  DOMEN MOHORČIČ, LUCIJA ZAGORC, MATEVŽ BLAŽIČ, zlato priznanje, mentor Miro Saje

 

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.                        

 

Ravnatelj;

Matija Slak

 

 

 

 

18. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Dolenjske

 

je potekalo v času od 9. do 12. februarja 2015 v glasbenih šolah Krško, Novo mesto, Črnomelj in Brežice, tekmovanje v disciplini orgle je potekalo v glasbeni šoli Velenje.

 

 

Naši učenci so dosegli izvrstne rezultate in sicer: 6 zlatih, 7 srebrnih in 3 bronastih priznanj ter 1 priznanje za udeležbo

 

 

TJAŠA REMEC, violončelo  I. b, zlato priznanje, mentorica Ana Arh, korepetitor: Damjan Brcar

LEILA ATANASOVA, violončelo  I. c, zlato priznanje, mentorica Ana Arh, korepetitor: Damjan Brcar

 

PATRICIJA FEMC, violina I. a, srebrno priznanje, mentorica Šejla Usenik, korepetitor: Maja Schuster

BLAŽKA HROVAT, violina I. a, zlato priznanje, mentorica Pija Vidmar, korepetitor: Damjan Brcar

JEREMIJA ŠILER HUDOKLIN, violina I. a, srebrno priznanje, mentorica Šejla Usenik, korep. Maja Schuster

TEREZA ZUPET, violina I. a, srebrno priznanje, mentorica Petra Božič, korepetitor: Tatjana Hadl

EMA SREBRNJAK, violina I. b, bronasto priznanje, mentorica Ivana Krhin Podlesnik, korep. Damjan Brcar

NIKA POVŠIČ, violina I. c, zlato priznanje, mentorica Petra Božič, korepetitor: Tatjana Hadl

 

GAJA ŠPES, orgle I. c, srebrno priznanje, mentorica Marija Snežka Podpečan

 

LARA GOLOB, kitara I. a, srebrno priznanje, mentorica Jelena Vukolić

LANA TRAVEN, kitara I. a, zlato priznanje, mentor Dušan Pavlenič

 

Trio flavt: KATJA BREGAR, PATRICIA LUŠTEK, MAJA ŠPILAR, srebrno priznanje, mentorica Jožica Cvelbar Franko

 

MARCEL BURGER, sofeggio I. a, priznanje za udeležbo, mentorica Petra Slak

JERNEJ SLAK, solfeggio I. a, bronasto priznanje, mentorica Petra Slak

SARA MIHALIČ, solfeggio I. b, bronasto priznanje, mentorica Petra Slak

TJAŠA REMEC, solfeggio I. b, srebrno priznanje, mentorica Petra Slak

LUČKA HROVAT, solfeggio I. c, zlato priznanje, mentorica Sabina Šoštarec

 

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspeha tudi v prihodnje!

 

 

 

 

Matija Slak, ravnatelj

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij

Spletni piškotki