07 33 23 143

gst-mkozina@siol.net
Info

7. Koroško klavirsko tekmovanje 2017

 

7. Mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje je potekalo od 26. 5. do 29. 5. 2017 

v Radljah ob Dravi.

 

Učenci Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto so prejeli 

4 zlate nagrade, 1 srebrno nagrado in 1 priznanje za udeležbo:

 

KLAVIRSKI DUO: AJA KONCILIJA in KATJA MOLAN, kategorija 2, zlata nagrada, (2. mesto), mentorica Tatjana Hadl

 

MATIJA FORJAN, kategorija 1, zlata nagrada, (4. mesto), mentor Damjan Brcar

 

ANJA ANDOLJŠEK PAŠ, kategorija 2, zlata nagrada, (6. mesto), mentorica Vida Zorko

 

GAŠPER MEDIC, kategorija 1, zlata nagrada, (7. mesto), mentorica Jožica Prus

 

LARA GOLOB, kategorija 2, srebrna nagrada, (17. mesto), mentorica Marija Snežka Podpečan

NIKA ŠIMC, kategorija 5, priznanje za udeležbo, (10. mesto), mentorica Marija Snežka Podpečan

 

KLAVIRSKI DUO: Aja Koncilija in Katja Molan sta prejeli tudi posebno priznanje za najboljšo izvedbo dela slovenskega skladatelja.

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

"Daleki akordi 2017" ter "Dnevi kitare 2017"

Mednarodno tekmovanje »Daleki akordi 2017« je potekalo v Splitu (Hrvaška) od 3. do 8. aprila 2017

 

Naši udeleženci so prejeli 1 prvo in 1 drugo nagrado:

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa, 2. kategorija, 1. nagrada, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

SARA MIHALIČ, oboa, 3. kategorija, 2. nagrada, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

 

Tekmovanje »Dnevi kitare 2017« je potekalo v Krškem od 8. do 9. aprila 2017

 

Naša udeleženca sta prejela srebrni priznanji:

MATIC KOTNIK, 1. kategorija, srebrno priznanje, mentorica Jelena Vukolić

TEO TOMAŽIČ, 2. kategorija, srebrno priznanje, mentorica Jelena Vukolić

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

"Svirel 2017"

Mednarodno tekmovanje "Svirel" je potekalo od 23. 3. do 2. 4. 2017 v Novi Gorici in Dobrovem.

 

Učenci Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto so prejeli:

3 zlata priznanja, 3 srebrna priznanja, 1 bronasto priznanje in 1 priznanje za udeležbo:

 

TJAŠA REMEC, violončelo, kategorija D, zlato priznanje, (98,00 točk), mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

 

TEREZA ZUPET, violina, kategorija B, zlato priznanje, (97,00 točk), mentorica Petra Božič, korepetitorka Tatjana Hadl

 

KVARTET VIOLIN P.E.J.T., komorna skupina violin, kategorija B, zlato priznanje, (96,00 točk), mentorica Šejla Usenik

-       PATRICIJA FEMC

-       TEREZA ZUPET

-       JEREMIJA ŠILER HUDOKLIN

-       EMA ČUK

 

MONIKA BITEŽNIK, flavta, kategorija B, srebrno priznanje, (93,00 točk), mentorica Jasmina Erjavec Gramec, korepetitorka Alenka Bogolin

 

JEREMIJA ŠILER HUDOKLIN, violina, kategorija C, srebrno priznanje, (91,00 točk), mentorica Šejla Usenik, korepetitorka Maja Schuster

 

RANGUS LUCIJA, violina, kategorija B, srebrno priznanje, (91,00 točk), mentorica Šejla Usenik, korepetitorka Maja Schuster

 

JULIJA VIDMAR, flavta, kategorija B, bronasto priznanje, (86,00 točk), mentorica Jasmina Erjavec Gramec, korepetitorka Alenka Bogolin

 

MARIJA SNEŽKA PODPEČAN, orgle, kategorija I, certificate of participation

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

Tekmovanje "Varaždin Woodwind & Brass"

Mednarodno tekmovanje »Varaždin Woodwind & Brass« je potekalo od 8. do 15. aprila 2016 v Varaždinu (Hrvaška)

 

Naši udeleženci so prejeli 3 prve in 1 tretjo nagrado:

 

JERNEJ SLAK, rog, kategorija B, prva nagrada(96,67 točk), mentor Anton Homan, korepetitorka Petra Slak

 

LUCIJA RADEŽ, saksofon, kategorija A, prva nagrada, (96 točk), mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

 

ZOE HERIC ZAGRLJAČA, oboa, kategorija A, prva nagrada, (96 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitorka Maja Schuster

 

TIMOTEJ FEMC, klarinet, kategorija B, tretja nagrada, (88 točk), mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

 

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.

 

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

14. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko Beograd 2017

14. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko Beograd 2017 je potekalo februarja in marca 2017 v Beogradu (Srbija)

 

Naši udeleženci so dosegli izvrstne rezultate in sicer: tri prve in eno tretjo nagrado:

 

JERNEJ SLAK, rog, predkategorija B, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (99,00 točk),  mentor Anton Homan, korepetitorka Petra Slak

 

LENART KUPLJENIK, oboa, kategorija A, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (100 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitorka Maja Schuster

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa, predkategorija B, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (100 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitorka Maja Schuster

 

EMA LUŠTEK, saksofon, kategorija A, tretja nagrada, 3. mesto, (86,75 točk), mentor Rado Kompan, korepetitorka Petra Slak

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

11. mednarodno tekmovanje "Antonio Janigro"

11. mednarodno tekmovanje "International cello competition Antonio Janigro" je potekalo od 20. do 25.oktobra 2016 v Poreču (Hrvaška)

 

Naša udeleženka je prejela priznanje za udeležbo: 

 

TJAŠA REMEC, 3. kategorija, CERTIFICATE OF PARTICIPATION, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

 

TEKMOVALKI ISKRENE ČESTITKE.                         

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

6. Mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2016

6. Mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje je potekalo od 21. do 26. maja 2016 v Radljah ob Dravi

 

Naši udeleženci so prejeli 1 zlato nagrado in 2 priznanja za udeležbo:

 

ANJA ANDOLJŠEK PAŠ, klavir, 1. kategorija, zlata nagrada (2. mesto), mentorica VIDA ZORKO

 

KATJA MOLAN, klavir, 4. kategorija, priznanje za udeležbo (15.mesto), mentorica TATJANA HADL

 

NIKA ŠIMC, klavir, 4. kategorija, priznanje za udeležbo (15.mesto), mentorica MARIJA SNEŽKA PODPEČAN

 

Vsem tekmovalkam in njihovim mentoricam iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspeha tudi v prihodnje!                         

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

 

4. Međunarodno brass takmičenje

4. Međunarodno brass takmičenje se je potekalo od 21. do 22. maja 2016 v Pančevu (Srbija)

 

Naš udeleženec je prejel prvo nagrado:

 

JERNEJ SLAK, rog, I. kategorija, prva nagrada (98 točk), mentor Anton Homan, korepetitor Petra Slak

 

Tekmovalcu, njegovemu mentorju in korepetitorki iskrene čestitke.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

7. mednarodno tekmovanje »Concorso organistico internazionale«

7. mednarodno tekmovanje »Concorso organistico internazionale« je potekalo od 
19. do 22. maja 2016 v Faianu in Salernu (Italija)
 

 

Naša učiteljica MARIJA SNEŽKA PODPEČAN je prejela  nagrado Attestato di partecipazione.

 

TEKMOVALKI ISKRENE ČESTITKE.                         

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

Tekmovanje "Concorso internazionale giovani premio Antonio Sarieli 2016"

7. mednarodno tekmovanje »Concorso internazionale giovani musicisti premio Antonio Salieri 2016« je potekalo od 14. do 17. aprila 2016 v Legnanu (Italija)

 

Naša udeleženka je prejela tretjo nagrado:

 

TJAŠA REMEC, kategorija D, tretja nagrada, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

 

Tekmovalki, njeni mentorici in korepetitorju iskreno čestitamo.                         

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

 

 

Tekmovanje "Varaždin Woodwind & Brass"

Mednarodno tekmovanje »Varaždin Woodwind & Brass« je potekalo od 8. do 15. aprila 2016 v Varaždinu (Hrvaška)

 

Naši udeleženci so prejeli 2 prvi, 2 drugi in 1 tretjo nagrado:

 

JERNEJ SLAK, rog, kategorija A, prva nagrada (100 točk), mentor Anton Homan, korepetitor Petra Slak

 

NEŽA ABRAM, saksofon, kategorija A, druga nagrada (93,17 točk), mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

BRINA KREN, saksofon, kategorija B, prva nagrada (98,67 točk), mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

TINA KRALJIĆ, klarinet, kategorija C, druga nagrada (91,67 točk), mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

 

ŠPELA BERGER, flavta, kategorija B, tretja nagrada (86,67 točk), mentorica Jožica Cvelbar Franko, korepetitor Petra Slak

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.                         

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

"Svirel 2016" ter "Dnevi kitare 2016"

Mednarodno tekmovanje »Svirel 2016« je potekalo od 30. marca do 15. aprila 2016 v Dobrovi in Novi Gorici

 

Naši udeleženci so prejeli 3 zlata, 7 srebrnih in 1 bronasto priznanje:

 

TJAŠA REMEC, violončelo, kategorija D, zlato priznanje, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

LEILA ATANASOVA, violončelo, kategorija D, srebrno priznanje, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

 

JEREMIJA ŠILER HUDOKLIN, violina, kategorija B, srebrno priznanje, mentorica Petra Božič, korepetitor Tatjana Hadl

OTIS HERIC ZAGRLJAČA, violina, kategorija B, srebrno priznanje, mentorica Pija Vidmar, korepetitor Jožica Prus

TEREZA ZUPET, violina, kategorija B, srebrno priznanje, mentorica Petra Božič, korepetitor Tatjana Hadl

EMA ČUK, violina, kategorija C, srebrno priznanje, mentorica Petra Božič, korepetitor Tatjana Hadl

BLAŽKA HROVAT, violina, kategorija C, srebrno priznanje, mentorica Pija Vidmar, korepetitor Jožica Prus

 

JAN ŠILER HUDOKLIN, orgle, kategorija E, bronasto priznanje, mentorica Marija Snežka Podpečan

MARIJA SNEŽKA PODPEČAN, orgle, kategorija I (odrasli), srebrno priznanje

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa, kategorija B, zlato priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

EDITA MIKLIČ, oboa, kategorija C, srebrno priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

SARA MIHALIČ, oboa, kategorija D, zlato priznanje, mentor Ernest Jazbec, korepetitor Maja Schuster

 

 

Tekmovanje »Dnevi kitare 2016« je potekalo v Krškem od 9. do 10. aprila 2016

 

Naša udeleženka je prejela srebrno priznanje:

ZOJA ULAGA, 3. kategorija, srebrno priznanje, mentorica Martina Rančigaj

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

13. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko Beograd 2016

13. Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko Beograd 2016 je potekalo med 25. februarjem in  8. marcem 2016 v Beogradu (Srbija)

 

 

Naši udeleženci so dosegli izvrstne rezultate in sicer: štiri prve nagrade:

 

 

JERNEJ SLAK, rog, predkategorija B, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (98,00 točk),  mentor Anton Homan, korepetitor: Petra Slak

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa, predkategorija A, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (100 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

SARA MIHALIČ, oboa, kategorija A, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (99,25 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

 

TINA KRALJIČ, klarinet, predkategorija B, prva nagrada, 1. mesto, LAUREAT (99,25 točk), mentor Rado Kompan, korepetitor: Damjan Brcar  

 

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.

 

Ravnatelj: Matija Slak

 

 

"Svirel 2015" ter "Dnevi kitare Krško 2015"

Mednarodno tekmovanje »Svirel 2015« je potekalo v času od 22. marca 2015 do 12. aprila 2015 v Kromberku, Dobrovi in Štanjelu

 

Naši udeleženci so prejeli 2 zlati, 1 srebrno in 4 bronasta priznanja, 2 priznanji za udeležbo ter posebno nagrado:

 

TJAŠA REMEC, violončelo, kategorija C, zlato priznanje in posebno nagrado, mentorica Ana Arh, korepetitor: Damjan Brcar

LEILA ATANASOVA, violončelo, kategorija D, bronasto priznanje, mentorica Ana Arh, korepetitor: Damjan Brcar

 

TEREZA ZUPET, violina, kategorija A, zlato priznanje, mentorica Petra Božič, korepetitor: Tatjana Hadl

JEREMIJA ŠILER HUDOKLIN, violina, kategorija B, bronasto priznanje, mentorica Šejla Usenik, korepetitor: Maja Schuster

EMA ČUK, violina, kategorija C, bronasto priznanje, mentorica Šejla Usenik, korepetitor: Maja Schuster

NIKA POVŠIČ, violina, kategorija D, priznanje za udeležbo, mentorica Petra Božič, korepetitor: Tatjana Hadl

EMA STAREŠINIČ, violina, kategorija D, priznanje za udeležbo, mentorica Petra Božič, korepetitor: Tatjana Hadl

 

BRINA KREN, saksofon, kategorija C, srebrno priznanje, mentor Rok Šincek, korepetitor: Damjan Brcar

JAKOB VID ZUPANČIČ, bas klarinet, kategorija D, bronasto priznanje, mentor Rok Šincek, korepetitor: Damjan Brcar

 

Tekmovanje »Dnevi kitare Krško 2015« je potekalo v času od 11. do 12. aprila 2015 v Krškem

 

Naši udeleženci so prejeli 1 zlato in 2 srebrni priznanji:

 

TIJA ŽURA, kitara, kategorija 1, zlato priznanje, mentorica Jelena Vukolić

LEV ŠPES, kitara, kategorija 2, srebrno priznanje, mentorica Jelena Vukolić

ZOJA ULAGA, kitara, ketegorija 3, srebrno priznanje, mentorica Martina Rančigaj

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

Tekmovanje "Varaždin Woodwind &Brass" 2015

Mednarodno tekmovanje »VARAŽDIN WOODWIND & BRASS« je potekalo od 23. do 26. marca 2015 v Varaždinu (Hrvaška)

 

Naši udeleženci so prejeli 4 prve nagrade:

 

JERNEJ SLAK, rog, kategorija A, prva nagrada, 1. mesto (99,00 točk),  mentor Anton Homan, korepetitor: Petra Slak

 

LUCIJA ZAGORC, bariton, kategorija B, prva nagrada, 2. mesto (98,40 točk), mentor Miro Saje, korepetitor: Damjan Brcar

DOMEN MOHORČIČ, bariton, kategorija D, prva nagrada, 2. mesto (98,80 točk), mentor Miro Saje, korepetitor: Damjan Brcar

 

ANDRAŽ PRUS, trobenta, kategorija D, prva nagrada, 4. mesto (95,60 točk), mentor Miro Saje, korepetitor: Damjan Brcar

                                                                                                                                              

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.                         

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

 

12. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko Beograd 2015

12. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko Beograd 2015 je potekalo v času od 27. februarja 2015 do 9. marca 2015 v Beogradu (Srbija)

 

Naši učenci so dosegli izvrstne rezultate in sicer: sedem prvih in eno tretjo nagrado:

 

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa, predkategorija A, prva nagrada, 2. mesto (97,5 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

SARA MIHALIČ, oboa, kategorija A, prva nagrada, 1. mesto (100 točk), mentor Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

TINA KRALJIČ, klarinet, predkategorija B, prva nagrada, 4. mesto (95,5 točk), mentor Rado Kompan, korepetitor: Damjan Brcar  

LUKA KASTELIC, klarinet, kategorija B, prva nagrada, 1. mesto (96,75 točk), mentor Borut Turk, korepetitor: Damjan Brcar

BENJAMIN BURGER, klarinet, kategorija B, tretja nagrada, 3. mesto (89,25 točk), mentor Rok Šincek, korepetitor: Damjan Brcar

BRINA KREN, saksofon, kategorija A, prva nagrada, 1. mesto (98,75 točk), mentor Rok Šincek, korepetitor: Damjan Brcar

JERNEJ SLAK, rog, predkategorija A, prva nagrada, 1. mesto (98,17 točk), mentor Anton Homan, korepetitor: Petra Slak

 

Komorna skupina 7 klarinetov: TJAŠA STOPAR, ZALA ZUPAN, PATRICIA OVNIČEK, KIM MALNARIČ, JANA TISOVIC, FILIP TURK, JAKOB VID ZUPANČIČ, prva nagrada, 3. mesto (97,6 točk), mentor Rok Šincek

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

 

 

                                                                                                              Ravnatelj;

                                                                                                              Matija Slak

 

 

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij

Spletni piškotki