07 33 23 143

gst-mkozina@siol.net
Info

46. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije

46. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije je potekalo

od 6. do 20. marca 2017 v Glasbenih šolah Jesenice, Kranj, Radovljica, Škofja Loka in Tržič.

 

Naši udeleženci so dosegli   2 zlati,  2 srebrni in 3 bronasto plakete:

 

BEVC MIHA, harmonika 1.a, zlata plaketa, mentorica: Ivanka Benković

ZAGORC LUCIJA, evfonij 1.c, zlata plaketa, mentor: Miro Saje, korepetitor Damjan Brcar

 

SLAK JERNEJ, rog 1.b, srebrna plaketa, mentor: Anton Homan, korepetitorka Petra Slak

FRANKO ALEKS, harmonika 1.a, srebrna plaketa, mentorica: Katarina Štefanič Rožanec

 

DOVIĆ JURIJ, trobenta 1.a, bronasta plaketa, mentor: Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

BURGER MARCEL, trobenta 1.b, bronasta plaketa, mentor: Miro Saje, korepetitorka Maja Schuster

MOHORČIČ DOMEN, evfonij II.b, bronasta plaketa, mentor: Miro Saje, korepetitor Damjan Brcar

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

 

 

                                                                                                            Ravnatelj

                                                                                                              Matija Slak

 

6. Tekmovanje mladinskih godb Slovenije

 

20. maja 2016 je v Volčji Dragi pri Novi Gorici potekalo 6. Tekmovanje mladinskih godb Slovenije.

Naš Mladinski pihalni orkester Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto je tekmoval v kategoriji A in prejel SREBRNO plaketo.

 

Vsem članom orkestra in dirigentu Roku Šincku iskreno čestitamo in želimo veliko uspehov tudi v prihodnje.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

45. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije

45. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije je potekalo od 1. do 13. marca 2016 v Glasbenih šolah Cerknica, Idrija, Koper, Nova Gorica, Postojna in Tolmin.

 

Naši udeleženci so dosegli   4 zlate,  6 srebrnih,1 bronasto plaketo in 1 priznanje za udeležbo:

 

 

AJA KONCILIJA, klavir I. a, srebrna plaketa, mentorica: Tatjana Hadl

 

ANEJ POVŠE, diatonična harmonika I. a, srebrna plaketa, mentor: Anton Sotošek

MATIJA RADEŽ, diatonična harmonika I. c, bronasta plaketa, mentor: Anton Sotošek

 

LUKA KULOVEC, klarinet I. a, srebrna plaketa, mentor: Borut Turk, korepetitor: Maja Schuster

MATEVŽ KRŠTINC, klarinet I. b,  srebrna plaketa, mentor: Borut Turk, korepetitor: Maja Schuster

 

NEŽA ABRAM, saksofon I. a, zlata plaketa, mentor: Rado Kompan, korepetitor: Damjan Brcar

BRINA KREN, saksofon I. b, zlata plaketa, 2. nagrada, posebno priznanje žirije za najboljšo izvedbo slovenske skladbe, ment. Rok Šincek, kor. Damjan Brcar

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa I. a, zlata plaketa, 1. nagrada, mentor: Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

EDITA MIKLIČ , oboa I. b, srebrna plaketa, 2. nagrada, posebno priznanje žirije za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja, mentor: Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

SARA MIHALIČ, oboa I. c, zlata plaketa, 1. nagrada, mentor: Ernest Jazbec, korepetitor: Maja Schuster

 

ALJAŽ NEMANIČ, petje I. b, priznanje za udeležbo, mentorica: Valerija Šoster, korepetitor: Tatjana Hadl

 

Komorna skupina s trobili – evforija:  DOMEN MOHORČIČ, LUCIJA ZAGORC, MATEVŽ BLAŽIČ, srebrna plaketa, mentor: Miro Saje

 

Korepetitor Damjan Brcar je v disciplini saksofon I. b prejel posebno priznanje žirije za zgledno sodelovanje s tekmovalcem in umetniško podporo v posamezni kategoriji

 

 

VSEM TEKMOVALCEM, NJIHOVIM MENTORJEM IN KOREPETITORJEM ISKRENO ČESTITAMO.

 

Ravnatelj;

Matija Slak

 

 

44. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije

44. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije

je potekalo v času od 9. do 20. marca 2015 v glasbenih šolah Cerknica, Idrija, Izola, Koper, Postojna, Tolmin, Nova Gorica, Vrhnika in v Zavodu sv. Stanislava v Ljubljani

 

Naši udeleženci so dosegli 2 zlati, 1 srebrno in 3 bronaste plakete:

 

TJAŠA REMEC, violončelo I. b, zlata plaketa, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

LEILA ATANASOVA, violončelo I. c, bronasta plaketa, mentorica Ana Arh, korepetitor Damjan Brcar

 

BLAŽKA HROVAT, violina I. a, srebrna plaketa, mentorica Pija Vidmar, korepetitor Jožica Prus

NIKA POVŠEČ, violina I. c, bronasta plaketa, mentorica Petra Božič, korepetitor Tatjana Hadl

 

LANA TRAVEN, kitara I. a, bronasta plaketa, mentor Dušan Pavlenič

 

LUČKA HROVAT, solfeggio I. c, zlata plaketa, mentorica Sabina Šoštarec

 

Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

4. Tekmovanje mladinskih godb Slovenije

12. aprila 2014 je na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubkljaj potekalo 4. TEKMOVANJE MLADINSKIH GODB SLOVENIJE

Naš Mladinski pihalni orkester Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto je tekmoval v kategoriji B in prejel ZLATO plaketo.

Vsem članom orkestra in dirigentu Roku Šincku iskreno čestitamo in želimo veliko uspehov tudi v prihodnje.

 

Ravnatelj:

Matija Slak

 

 

43. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije

43. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije je od 10. do 20. marca 2014 potekalo na glasbenih šolah Cerknica, Ilirska Bistrica, Idrija, Nova Gorica, Koper, Postojna, Tolmin in Vrhnika.

 

Naši učenci so dosegli izvrstne rezultate in sicer: 4 zlate plakete in 1 tretjo nagrado, 6 srebrnih plaket in 3 bronaste plakete ter 1 priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe.

 

KLAVIRSKI DUO: MIJA GROBLER, IZABELA POŽAR, I. a, bronasta plaketa, mentorica Jožica Prus

KLAVIRSKI DUO: LIU LUNA, LUČKA HROVAT, I. b, zlata plaketa, mentorica Jožica Prus

 

VERONIKA SADEK, trobenta I. a, zlata plaketa, mentor Miro Saje, korepetitor Maja Schuster

KLEMEN JAKOB KASTREVC, trobenta I. a, bronasta plaketa, mentor Miro Saje, korepetitor Maja Schuster

SIMON SAJE, trobenta I. b, srebrna plaketa, mentor Miro Saje, korepetitor Maja Schuster

JOŠT RUDMAN, trobenta I. c, zlata plaketapriznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe, mentor Miro Saje,

korepetitor Damjan Brcar

MIHA RADEŽ, trobenta I. c, srebrna plaketa, mentor Miro Saje, korepetitor Maja Schuster

ANDRAŽ PRUS, II. a, srebrno priznanje, mentor Miro Saje, korepetitor Damjan Brcar

 

JERNEJ SLAK, rog I. a, srebrna plaketa, mentor Anton Homan, korepetitor Petra Slak

 

LUCIJA ZAGORC, I. b, srebrna plaketa, mentor Miro Saje, korepetitor Damjan Brcar

 

NIKO HOMAN,  tolkala I. b, zlata plaketa, 3. nagrada, mentor Miro Tomšič, korepetitor Tatjana Hadl

 

LUKA BLAŽIČ, harmonika I. a, bronasta plaketa, mentorica Katarina Štefanič Rožanec

FILIP MARKOVIČ, harmonika I. b, srebrna plaketa, mentorica Ivanka Benković

 

 

 

 

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij

Spletni piškotki