07 33 23 143

gst-mkozina@siol.net
Info

22. predtekmovanje mladih glasbenikov RS

Med 1. in 6. februarjem 2019 je v različnih krajih Slovenije potekalo

22 predtekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

 

 

Učenci Glasbene šole Marjana Kozine Novo mesto so tekmovali v naslednjih disciplinah:

KLARINET, OBOA,  SAKSOFON, KLAVIR, DIATONIČNA HARMONIKA IN PETJE. 

 

Na državno tekmovanje so se uvrstili:

 

TINA KRALJIĆ, klarinet, kategorija 1.c, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

 

MATIJA FORJAN, klavir, kategorija 1.a, mentor Damjan Brcar

 

LUNA KUPLJENIK, klavir, kategorija 1.a, mentorica Jožica Prus

 

ZOE HERIC ZAGRLJAČA, oboa, kategorija 1.b, mentorja Ernest Jazbec in Anja Jazbec, korep. Maja Schuster

 

LENART KUPLJENIK, oboa, kategorija 1.a, mentorja Ernest Jazbec in Anja Jazbec, korep. Maja Schuster

 

TEVŽ KUPLJENIK, oboa, kategorija 1.b, mentorja Ernest Jazbec in Anja Jazbec, korepetitorka Maja Schuster

 

AJDA RECELJ, oboa, kategorija 1.a, mentorja Ernest Jazbec in Anja Jazbec, korepetitorka Maja Schuster

 

NEŽA MARTINČIČ, saksofon, kategorija 1.b, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

 

 

Priznanje za udeležbo na regijskem tekmovanju so prejeli:

 

OSKAR LUZAR, diatonična harmonika, kategorija 1.b, mentor Anton Sotošek

OSKAR PLANTAN, diatonična harmonika, kategorija 1.b, mentor Anton Sotošek

LEON LAPANJE, klarinet, kategorija 1.a, mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

LENART MIHALIČ, klarinet, kategorija 1.a, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

TIMOTEJ FEMC, klarinet, kategorija 1.b, mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

TIJA KREN, klarinet, kategorija 1.b, mentor Borut Turk, korepetitorka Eva Zec

MIHA MOLAN, klarinet, kategorija 1.b, mentor Rok Šincek, korepetitor Damjan Brcar

LUKA KULOVEC, klarinet, kategorija 1.c, mentor Borut Turk, korepetitorka Eva Zec

ANJA ANDOLJŠEK PAŠ, klavir, kategorija 1.b, mentorica Vida Zorko

NIKA ŠIMC, klavir, kategorija 1.c, mentorica Marija Snežka Podpečan

EVA NOVAK, petje kategorija 1.b, mentorica Irene Akweley Yebuah Tiran, korepetitorka Tatjana Hadl

NEŽA TURK, petje kategorija 1.c, mentorica Irene Akweley Yebuah Tiran, korepetitorka Tatjana Hadl

NEŽA ABRAM, saksofon, kategorija 1.c, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

EVA LUŠTEK, saksofon, kategorija 1.c, mentor Rado Kompan, korepetitor Damjan Brcar

 

 Vsem tekmovalcem, njihovim mentorjem in korepetitorjem iskreno čestitamo.

 

 

                                                                                                            Ravnatelj

                                                                                                              Matija Slak

 

Pojdi nazaj

Obvestilo o uporabi spletnih piškotkov

Za namen zagotavljanja boljše funkcionalnosti, uporabniške izkušnje, varnosti, nemotenega delovanja ter štetja uporabnikov na spletnem mestu uporabljamo spletne piškotke.

Nujni piškotki so potrebni za optimalno delovanje spletne strani, ostali piškotki pa se uporabljajo za prilagoditev vsebin in oglasov ter analizo obiskanosti spletne strani.

Za več informacij si preberite pojasnilo o spletnih piškotkih, kjer lahko vedno zavrnete posamezne spletne piškotke.